O firmie

POZNAJ NASZĄ FIRME

Wiele osób ma potrzebę skorzystania z usług firmy transportowej. Sprawa jest nieco skomplikowania, gdy nie znamy się jeszcze na tym rynku, a szybko musimy takową firmę znaleźć i jej zaufać. Na co więc zwracać uwagę, by zlecenie zostało perfekcyjnie wykonane? Na pierwszy plan wychodzi doświadczenie. Nasza firma od kilkunastu lat świadczy takie usługi i dobrze prosperuje, zdobywając zaufanie nowych klientów, jak
i podtrzymując świetne relacje ze stałymi. Stosunkowo młoda firma transportowa może być oczywiście dużo tańsza, ale spokój o swój przewożony towar jest bezcenny. Jeżeli wspomnieliśmy już o cenach za usługi transportowe, to warto nadmienić, że są one oczywiście bardzo istotne. Nie ma tu jednak reguł czy złotych zasad.

ciezarowka
1

Drogie usługi nie zawsze są najlepsze, a tanie mogą okazać się znów dobrym wyborem. Gdzie jest więc klucz do optymalnego wyboru? Przede wszystkim w poznaniu samej firmy, jej filozofii i idei. Dla nas usługi transportowe to nie tylko biznes, a prawdziwa pasja. Z radością wykonujemy zlecenia na krajową, jak i międzynarodową skalę, bo „nam jest wszędzie po drodze”. Cenimy czas i pieniądze klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by wszystko odbywało się sprawnie. Co do kosztów – po prostu zadzwoń do nas, a na pewno się dogadamy! Cennym wskaźnikiem jest również zakres transportu.. Jak już wspomnieliśmy, nie ograniczamy się jedynie do naszego rodzimego kraju. Jeździmy po całej Europie, a niektóre miejsca oraz trasy znamy jak własną kieszeń.

Tak właśnie procentuje wieloletnie doświadczenie i dbanie o każdy detal. Nasi kierowcy nie drżą na myśl o nowym miejscu, w które muszą jechać, a z dużą pewnością wsiadają za kółko i wykonują zlecenie, jak przystało na profesjonalistów. Posiadają oczywiście wszystkie niezbędne uprawnienia, co w każdej firmie tego typu jest absolutną podstawą. Kluczowe są także same samochody. Muszą być przecież w świetnym stanie technicznym i oferować wystarczającą ładowność. Nasza flota ma kilka zróżnicowanych pojazdów, przez co oferowane usługi względem przewożonych rzeczy i tras do przebycia, są odpowiednio szerokie. Wystarczy jedynie skontaktować się z nami, opisać swoje zlecenie, a my bez trudu dopasujemy do niego odpowiedni pojazd.

3
2

Można to zrobić także na naszej stronie, wypełniając odpowiedni druk. Warto zaznaczyć, że są przedsiębiorstwa, które biorą każde zlecenie, nie zważając na swoje możliwości w danym momencie. My wychodzimy z założenia, że życie ludzkie to największa wartość, dlatego nie wybieramy się w trasy bez dokładnego sprawdzenia pojazdu. Dbamy o każdy szczegół, by tylko wszystko odbyło się bezpiecznie i bez jakichkolwiek utrudnień. Oczywiście nie odbija się to na czasie realizacji zlecenia. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz i klient chce jak najszybciej zrealizować transport. Dokładamy wszelkich starań, by właśnie tak się stało. Podsumowując, firmę transportową trzeba po prostu dobrze poznać. Podstawą jest jej doświadczenie, podejście do klienta, atrakcyjność oferty, zakres usług, kierowcy oraz pojazdy. Odwiedzając naszą stronę, co nieco dowiedzieliście się już o BeTeCe. Byłoby nam niezmiernie miło, gdybyście skontaktowali się z nami w celu realizacji swojego zlecenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!