Historia firmy

Historia naszej firmy

W roku 1996, 16 lutego Stanisław Brewczyński założył firmę Transport Ciężarowy BeTeCe. Skrót, który stał się logiem firmy wywodzi się od pełnej nazwy Brewczyński Transport Ciężarowy.
Prowadząc działalność transportową przez kolejne lata Stanisław kupował nowe samochody powiększając swój tabor, dostosowując się do rynku, a przede wszystkim do potrzeb klientów.

Od samego początku firma zajmowała się transportem międzynarodowym.

Poza prowadzeniem firmy posiadał pasję jaką było spadochroniarstwo. Stanisław był bardzo aktywnym i ambitnym człowiekiem. Nie zadowalały Go małe sukcesy, ani w życiu, ani na lotnisku.

ciezarowka
spadochron

Swoją największą pasję – spadochroniarstwo – traktował niezwykle poważnie. Pierwszy skok wykonał w sierpniu 1982 roku na lotnisku Aeroklubu Krakowskiego w Pobiedniku Wielkim. Łącznie wykonał 2,5 tys. skoków. Reprezentował wielokrotnie na zawodach Aeroklub Krakowski, a następnie Aeroklub Kielecki. Był również reprezentantem Związku Polskich Spadochroniarzy Oddział Kraków.
Bywał w wielu miejscach : Niemcy, Austria , Włochy , Dubaj i Słowacja przywożąc medale i puchary biorąc udział w zawodach spadochronowych na celność.
Kochał emocje zawodów, oraz smak zwycięstwa. Był motorem dla swojej drużyny spadochronowej, z którą odnosił liczne sukcesy na imprezach krajowych i zagranicznych.
23 lipca 2012 pasja zakończyła życie Stanisława Brewczyńskiego
Pamięć o Nim pozostanie na zawsze.

Firmę BeTeCe nadal prowadzi żona Barbara Brewczyńska, wraz z całą grupa pracowników którzy firmę współtworzyli niemal od początku jej istnienia.